شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم
تماس با ما
051-38661047  و  38655088-051
و  12-38929710-051
زمان کار
شنبه - چهارشنبه : 7:20 تا 15:00
پنجشنبه 7:20 تا 13:00

درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم خدمات خود را با انجام مطالعات مقدماتی، مطالعات تفصیلی و تهیه اسناد مناقصه و انجام مناقصه آغاز نمود و با گسترش کارشناسان مجموعه خود، به خدمات نظارت عالیه، برنامه ریزی و کنترل پروژه ورود پیدا کرد.

خدمات ارائه شده این شرکت با سازمانهای دولتی، شهرداری ها و سازمانهای وابسته و بخش خصوصی بوده است.
شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم با کسب تجارب و گسترش حوزه های فعالیت خود و بکارگیری کارشناسان با تجربه، موفق به کسب رتبه های (ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی)، (شهرسازی) و (ترافیک و حمل و نقل) شده است.

زمینه های فعالیت شرکت

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم با پشتوانه تجربیات 15 ساله مدیران خود در سال 1386 در مشهد مقدس تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه های مطالعات امکان سنجی طرح، مطالعات بنیادی، کاربردی و توسعه ای، مطالعات موضوعی، طراحی مفهومی، پایه، تفصیلی و اجرایی، کنترل مهندسی، تهیه و تنظیم استانداردها و ضوابط و معیارهای فنی و اجرایی، کنترل مهندسی، نظارت بر اجرای طرح، نصب و بهره برداری، خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه، خدمات مهندسی ارزش، طراحی و پیاده سازی نظام های کیفیت، خدمات مدیریت و مدیریت طرح، خدمات مطالعات آماری، ساختمانهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی، معماری داخلی، ساماندهی و توانمندسازی بافت های فرسوده، طراحی شهری، راهسازی، راه آهن، فرودگاه ها، بندرسازی و سازه های دریایی، ترافیک و حمل و نقل، سدسازی، تاسیسات آب و فاضلاب، فضای سبز، مطالعات طرح های جامع مخابراتی، صنایع برق و الکترونیک، مدیریت مالی، مدیریت بازاریابی، مدیریت نیروی انسانی، بازرسی فنی، خدمات کامپیوتری و فناوری اطلاعات فعالیت میکند.

گواهینامه ها

گواهینامه ISO 10006

هدف كلي این استاندارد ايجاد حفظ وارتقاء سطح كيفيت در پروژه‌ها، از طريق ایجاد يك رويكرد نظام مند است به نحوی که  نيازهاي تصریحی و تلويحي مشتري، درك و فراهم شوند.

در این راستا این شرکت موفق به پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 10006 گردیده است.

2003
سال

گواهینامه 14001  ISO

 سیستم مدیریتی محیط زیستی است و الزاماتی را جهت حفظ محیط زیست و پایداری آن مشخص کرده است. بسیاری از سازمان ها فعالیت هایی انجام می دهند
که می توانند اثرات زیست محیطی داشته باشد مانند بسیاری از کارخانه ها و محیط های صنعتی. این استاندارد سعی در شناسایی فعالیت های سازمانی دارد که می تواند بر روی محیط زیست تاثیر گذار باشد (جنبه های زیست محیطی) و سپس راهنماهایی را جهت کاهش تاثیرات آنها بر محیط زیست و یا از بین بردن آنها ارائه میدهد. به عبارتی سازمان جهت کنترل جنبه ها زیست محیطی خود نیازمند استقرار این سیستم مدیریتی می باشد تا تمام فعالیت ها تحت کنترل سازمان باشد. جهت پیاده سازی سیستم ایزو 14001 الزامی وجود ندارد که عمده فعالیت سازمان مربوط به محیط زیست باشد بلکه می تواند حتی یک سازمان یا شرکت خدماتی که بخشی از فعالیت های کوچک آن هم می تواند به محیط زیست اثراتی را وارد کند، جهت ارتقاء حفظ محیط زیست و تقویت سیستم مدیریتی خود این سیستم را در سازمان پیاده سازی کند.
این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ایزو 14001 گردید.
2004
سال

گواهینامه 18001 ISO

این سیستم به نام سیستم ایمنی و بهداشت شغلی شناخته می شود و همانطور که ایزو 14001 سعی در شناسایی و کاهش یا حذف اثرات زیست محیطی مخرب دارد، این استاندارد نیز سعی در شناسایی مخاطرات شغلی و مسائل بهداشتی موجود در سازمان دارد.

شرکت در جهت ارتقای سطح ایمنی و بهداشت شغلی موفق به کسب این استاندارد گردیده است.

2007
سال

گواهینامه  9001 ISO

استاندارد ایزو 9001 را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند، بدین معنی که این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند.

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم در جهت ارتقای کیفیت خدمات خود اقدام به پیاده سازی و اخذ این استاندارد نموده است.

2015
سال

گواهینامه  10002 ISO

سیستمی برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیندی اثر بخش و کارا در مورد رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان است و این استاندارد بر آن است تا سازمان و مشتریان آن، شکایت کنندگان و سایر طرف های ذینفع را منتفع سازد.

شرکت در راستای رضایت مندی مشتریان خود اقدام به اخذ و پیاده سازی این استاندارد کرده است.

2014
سال