تلفن تماس:
38661047 -  38655088 - 051
ساعات کاری
 15:00 - 7:20

درباره ما

تاریخچه و زمینه های کاری شرکت

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم با پشتوانه تجربیات ۱۵ ساله مدیران خود در سال ۱۳۸۶ در مشهد مقدس تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه های مطالعات امکان سنجی طرح، مطالعات بنیادی، کاربردی و توسعه ای، مطالعات موضوعی، طراحی مفهومی، پایه، تفصیلی و اجرایی، کنترل مهندسی، تهیه و تنظیم استانداردها و ضوابط و معیارهای فنی و اجرایی، کنترل مهندسی، نظارت بر اجرای طرح، نصب و بهره برداری، خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه، خدمات مهندسی ارزش، پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری، طراحی و پیاده سازی نظام های کیفیت، خدمات مدیریت و مدیریت طرح، خدمات مطالعات آماری، خدمات مدیریت بهبود روش ها و فرآیندها، ساختمانهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی، معماری داخلی، ساماندهی و توانمندسازی بافت های فرسوده، طراحی شهری، راهسازی، راه آهن، فرودگاه ها، بندرسازی و سازه های دریایی، ترافیک و حمل و نقل، سدسازی، تاسیسات آب و فاضلاب، فضای سبز، مطالعات طرح های جامع مخابراتی، صنایع برق و الکترونیک، مدیریت مالی، مدیریت بازاریابی، مدیریت نیروی انسانی، بازرسی فنی، خدمات کامپیوتری و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند.

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم خدمات خود را با انجام مطالعات مقدماتی، مطالعات جامع و تفصیلی و تهیه اسناد مناقصه و انجام مناقصه آغاز نمود و با گسترش کارشناسان مجموعه خود، به خدمات نظارت عالیه، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه ورود پیدا کرد.

همچنین این مشاور به موجب بهره گیری از تجربیات ارزشمند مهندسین مشاور با تجربه، در برخی از پروژه ها به صورت مشارکتی شرکت می نماید.

خدمات ارائه شده این شرکت با سازمانهای دولتی، شهرداری ها و سازمانهای وابسته و بخش خصوصی بوده است.

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم با کسب تجارب و گسترش حوزه های فعالیت خود و بکارگیری کارشناسان با تجربه، موفق به کسب رتبه های (ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی)، (شهرسازی) و (ترافیک و حمل و نقل) شده است.

شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم برای نهادینه کردن مدیریت سیستم کیفیت و حفظ نظام کیفیت برای خدمات خود، سیستم مدیریت کیفیت فراگیر را بعنوان یک تکنیک عملی در هدایت امور شرکت انتخاب نموده و با این هدف موفق به اخذ گواهینامه  ISO-9001: 2015شد. همچنین شرکت مهندسین مشاور ایده پرداز ارم خود را متعهد به برآورده نمودن نیازها و انتظارات کارفرمایان خود در قالب مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی میداند. بدین ترتیب اینک، اصول کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی و حفاظت از محیط زیست بصورت اجزای یک سیستم یکپارچه رعایت میگردد و برای تحقق آن الزامات استاندارد OHSAS 18001 : 2007  اخذ شده و همراه با استاندارد ISO 14001 : 2004  مراعات میگردد. همچنین این شرکت جهت ارتقای کیفیت در پروژه ها از راهنمای استقرار سیستم مدیریت کیفیت در انواع پروژه‌های کوچک یا بزرگ ISO   ۱۰۰۰۶ استفاده میکند و استاندارد ۱۰۰۰۶ را نیز اخذ نموده است. همچنین این شرکت عضو انجمن مدیریت پروژه ایران و انجمن صنفی مهندسان مشاور خراسان رضوی نیز می باشد.

رتبه های شرکت

گواهینامه های ایزو

p{text-align:justify}